Son güncellenme :30.01.2014 16:41

Anasayfa > Güncel Haberler, Manşet, Siyaset > Mehmet Türkmen Demokrat Parti Adaylığını Resmen Açıkladı

30.01.2014 Per, 16:41

Sevgili Yol Arkadaşlarım;

Belediye başkanı olmak her kula nasip olmaz. Belediye başkanlığı siyasette en önemli kurumlardan biri. Binlerce insana doğrudan hizmet etme imkanı bulduk. Böyle bir şerefe nail olduğum için Allah’a şükrediyorum. Buna sebep olanlardan Allah razı olsun. Onurla ve şerefle taşıdığım bu bayrağı bugün itibariyle daha ileri taşımak için bir araya geliyoruz.
Hizmet yolcuğunda o kadar şanslıydık ki, herkesin siyasi risk olarak gördüğü tüm projeleri tek tek hayata geçirdik. ( 2 dönem 10 yıl Ulucak Belediye başkanlığı hizmeti ) bunları yaparken tek dayanağımız sizlerdiniz. Oy için değil, hizmet için yola çıktığımızı biliyordunuz. Bu yüzden bizi hiç bir zaman yanlız bırakmadınız. Bugün yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Bu yolculuğa çıkarken de yine sizlerin desteği güveninize ve dualarınıza ihtiyacım var.
Bu bağlamda geleceği birlikte planlamak, birlik beraberlik içinde, ahengi bozmadan, yarım kalan projelerimizi tamamlamak, belediyeciligi bir üst boyuta taşımak için Kemalpaşa Demokrat Parti adaylığımı açıklıyorum.
Ayrımcılık yapmadık, kimseyi ötekileştirmedik. Kemalpaşa için diklenmedik dik durduk.
Sözüm namus ‘ umdur, namus şeref’tir siyaseti yaptık yapıyoruz ve herkesi böyle yapmaya davet ediyorum…

Saygılarımla
Mehmet Türkmen

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

hüseyin özkan

hayırlı olsun kardeşim hep yanındayız

30.01.2014, 18:36