Son güncellenme :01.12.2016 18:20

Anasayfa > Güncel Haberler, Kemalpaşa, Manşet, Son Dakika > Kemalpaşa’ya Yeni Kaymakam Geliyor

01.12.2016 Per, 18:20

Kemalpaşa‘da uzun yıllar Kaymakam olarak görev yapan Sayın Kamuran TAŞBİLEK  1.Derece Kadrolu Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanmıştır. Kendisine ilçemiz için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder yeni görevinde başarılar dileriz.

kamuran-tasbilek-kaymakam

Kaymakamımız 1971 Yılında Sivas doğumludur. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Hadim, Dicle, Akçadağ, Kargı, Honaz ve Gökçeada kaymakamlık yaptı. Kemalpaşa’ya 19.07.2013 atandı. Evli ve 2 kız babasıdır.

 

 

KEMALPAŞA’NIN YENİ KAYMAKAMI

Kemalpaşa’ya Çanakkale ili Bayramiç İlçesi Kaymakamı Sayın Kemal KIZILKAYA atandı. İlçemizdeki yeni görevinde başarılar dileriz.

kaymakam-kemal-kizilkaya-756-x-426

1975 Eskişehir doğumludur.Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Sırasıyla Nevşehir-Avanos, Niğde-Ulukışla, Bartın-Ulus, Karaman-Başyayla Kaymakam Vekillikleri, Kırı le-Balışeyh ve Kars-Akyaka Kaymakamlıkları, Mardin Vali Yardımcılığı, Mardin Havaalanı Mülki İdare Amirliği, Mardin Vali Vekilliği, Kastamonu Araç Kaymakamlığı ve ardından Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.Yurt dışında 1 yıl eğitim almıştır.İyi derecede İngilizce bilmektedir. Doktora eğitimine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibidir.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.