Son güncellenme :16.04.2012 16:29

Anasayfa > Güncel Haberler, Manşet, Siyaset > Çambel Köyünde Kutlu Doğum Haftası Kutlandı

16.04.2012 Pts, 16:29

Çambel Köyünde Kutlu Doğum Haftası Kutlandı

 

Çambel köyünde camii derslerinin organize ettiği kutlu doğum haftası geçtimiz pazar günü öğlenden sonra çeşitli etlinliklerle kutlandı.Çambel köyünün meşur mesire yerinde yani çamlıkta kutlanması planlanırken hava mualefeti yüzünden köyün meydanında kutlandı. Öğlenden önce camii derneği ve hayırseverlerin katkıları ile etli pilav yapıldı.

Öğlen namazından sonra kuranı kerimin okunması ile program başladı.Çambel camii imamının konuşması ile program devam etti.Kestane Pazarı kuran kursundan gelen Türkiye birincilikleri bulunan genç hafızlar bir birinden güzel ilahiler okudular.Kemalpaşa müftüsü günün anlam ve önemini belirten güzel bir konuş yaptı.Daha sonra farklı camii imamlarından kuranı kerimler dinlendi.Emekli imamlardan dua ve vaizlerin ardından program sona erdi.

Kutlu doğum haftasına Kemalpaşa Kaymakamı Yüksel TOPAL, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan KARAKAYALI, İl genel meclisi üyeleri Akparti İzmir Milletvekili İlknur DENİZLİ, Kemalpaşa AKP ilçe BaşkanıYaşar KIRKPINAR ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.